تولید محتوا تولید محتوا .

تولید محتوا

مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به تازگی فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرده‌اند، احتمالاً درباره خرید لایک و فالوور ایرانی، خرید کامنت اینستاگرام، خرید ویو و… شنیده‌اید. خرید اینگونه خدمات مانند خرید فالوور ایرانی برای دیده شدن پیج شما در اینستاگرام مزایا و معایبی به همراه دارد. به طور قطع با بالا رفتن عدد فالوورهای شما، اعتماد بازدیدکنندگان پیج بیشتر خواهد شد و افزایش تعداد لایک‌های هر مطلب نیز باعث محبوب به شمار رفتن آن پست و در نتیجه افزایش مشتریان و مخاطبان کسب و کار شما می‌شود. اما خرید لایک و فالوور برای اینستاگرام معایبی نیز به همراه دارد. با دیجی ممبر همراه شوید.

چرا برای توسعه کسب و کار خود به اینستاگرام نیاز دارید
اگر برای توسعه و دیده شدن کسب و کار خود از اینستاگرام استفاده نمی‌کنید، بهتر است بدانید فرصت بسیار بزرگی را از دست داده‌اید؛ پس هرچه زودتر فعالیت مناسب در اینستاگرام را در برنامه‌های کاری خود قرار دهید و قدمی بزرگ‌تر به سوی اهدافِ کاری خود بردارید. اما به راستی چرا اینستاگرام از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی است؟

1. ارتباط مستقیم با کاربران
اینستاگرام بستری بسیار مناسب برای ارتباط مستقیم با کاربران است. در اینستاگرام می‌توانید با مشاهده نظرات و پیشنهادات کاربران، کسب و کار خود را بهبود دهید و محبوبیت خود را بیش از پیش افزایش دهید. همچنین تعامل داشتن با مخاطبان، می‌تواند نشان‌دهنده پویایی و زنده بودن کسب و کار شما شود و این امر به خودیِ خود، هوادارانِ شما را افزایش خواهد داد.

2. لزوم محتوای بصری
اینستاگرام محیطی برای به اشتراک‌گذاری انواع تصویر و ویدیو است. بهتر است بدانید انتشار تصاویری از محیط کاری، جو و فضای میان کارمندان و پروسه کاری می‌تواند تاثیری عظیم در ایجاد حس نزدیکی و جذب مخاطبان داشته باشد. همچنین با انتشار تصاویر مرتبط در مناسبت‌های مختلف، هر روزه توجه و فعالیت خود را به کاربران دیگر یادآوری کنید.

3. زیر نظر گرفتن فعالیت‌های رقبا
با حضور در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، می‌توانید هر روزه شاهد فعالیت رقبای خود نیز باشید. همواره بررسی کنید که رقیب‌هایتان از چه راه‌هایی برای تبلیغات استفاده می‌کنند و چگونه با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط برقرار می‌کنند. همچنین تعداد فالوورها و لایک‌های صفحه‌های رقیب، محبوبیت کسب و کار آن‌ها را به شما نشان می‌دهد. البته می‌توانید با خرید لایک ایرانی و فالوور ایرانی، خیال خود را از برتری میان دیگر رقبا راحت کنید.

انواع لایک و فالوور اینستاگرام
همانطور که گفتیم، از روش‌های برتری میان دیگر رقبا در اینستاگرام، خرید لایک و فالوور ایرانی است. اگر قصد ارتقا برند خود را با استفاده از اینستاگرام دارید، بهتر است به سرعت ترافیک پیج خود را بالا ببرید. خرید فالوور ارزان از جمله راه‌های موجود است. انواع لایک و فالوور اینستاگرام به شرح زیر است:

لایک و فالوور ایرانی
لایک و فالوور خارجی
لایک و فالوور واقعی
لایک و فالوور فیک
در ادامه به توضیح تفاوت‌های هریک از این موارد خواهیم پرداخت.

تفاوت لایک و فالوور ایرانی و خارجی
همانطور که گفتیم، با افزایش تعداد فالوورها و لایک‌های مطالب، محبوبیت شما در میان کاربران افزایش می‌یابد. اگر قصد خرید فالوور ارزان برای پیج خود را دارید، بهتر است درباره انواع مختلف لایک و فالوور بدانید. به طور کلی می‌توان لایک و فالوورها را به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم کرد. لایک و فالوور ایرانی و خارجی هر دو یک نوع اکانت هستند؛ اما نام و تصویر آنها متفاوت است. اگر کسب و کار شما ایرانی است و قصد ارائه خدمات به کاربران ایرانی را دارید، خرید لایک و فالوور ایرانی بهترین گزینه است. با خرید لایک و فالوور خارجی، تصاویر و مطالب شما برای افراد خارج از کشور نمایش داده می‌شوند. به همین علت، لایک‌ها و فالوورهای خارجی هیچ سودی برای شما نخواهند داشت.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۲:۵۲ توسط:فرشید باقری موضوع: نظرات (0)