تولید محتوا تولید محتوا .

تولید محتوا

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

دستگاه جمع آوری شماره موبایل مشتریان چیست؟  
یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی، دستیابی به شماره تلفن مشتریان و حفظ ارتباط با آنها می باشد. اما سوال مهم این است که از چه طریقی می توان جهت جمع آوری شماره موبایل مشتریان اقدام نمود. همانطور که میدانید، هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از هزینه حفظ مشتری قدیمی و فعلی می باشد. به همین خاطر، اکثر کسب و کارها تمایل به حفظ مشتریان قدیمی خود داشته و برای این منظور از روش های جذاب تبلیغاتی استفاده می کنند.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، یکی از بهترین دستگاه هایی است که با استفاده از آن می توان جهت حفظ ارتباط با مشتری و ترغیب او برای دریافت خدمات کسب و کار استفاده نمود. این دستگاه به مانند دستگاه کارتخوان بوده و از قابلیت ثبت لحظه ای شماره موبایل مشتریان در دفترچه تلفن پنل اس ام اس برخوردار می باشد. با استفاده از این ابزار کاربردی دیگر نگرانی جهت فراموش شدن کسب و کار خود از سوی مشتریان فعلی و جدید وجود نخواهد داشت. این دستگاه به منظور ثبت لحظه ای شماره موبایل مشتریان در دفترچه تلفن پنل پیامکی به برق و وای فای نیاز دارد.

چرا استفاده از دستگاه جمع آوری شماره موبایل مشتریان ضرورت دارد؟  
دستگاه جمع آوری شماره موبایل مشتریان، یکی از کاربردی ترین روش های تبلیغاتی بوده که در کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با این دستگاه، امکان ارسال پیامک های متنوع به مشتریان مورد نظر به راحتی میسر می شود. به هنگام ذخیره سازی شماره تلفن در این دستگاه، پیامک های متعدد خوشامدگویی به مشتری ارسال می شود. مدل های مختلفی از این دستگاه در بازار موجود بوده که هر کدام از آنها از ویژگی های مخصوص به خود برخوردار می باشند. کسب و کارهای مختلف با این دستگاه می توانند مشتریان خود را به مشتریان وفادار تبدیل نمایند. البته ناگفته نماند که امکان ارسال پیامک، تصاویر و همچنین خبرنامه های متنوع از این طریق وجود دارد. از جمله مهمترین مزایای استفاده از دستگاه جمع آوری شماره تلفن مشتریان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری به منظور حفظ ارتباط با او به طور مستمر
برند سازی و جذب مشتریان جدید
ارسال خبرنامه و پیام های مفید به مشتری فعلی به منظور تبدیل او به مشتری وفادار
امکان ارسال آدرس مغازه و آدرس شبکه های اجتماعی به مشتری جهت ترغیب مشتری به دریافت خدمات کسب و کار
افزایش بازدید سایت
امکان دریافت کارت ویزیت کسب و کار به صورت پیامکی
افزایش ارتباط مجموعه با مشتریان جدید
ترغیب مشتریان گذشته جهت خرید مجدد و دریافت خدمات از کسب و کار
کسب درآمد بیشتر
صرفه جویی در هزینه های بازاریابی
افزایش میزان فروش
تبلیغ کسب و کار
و…

با مزایای جمع آوری شماره موبایل مشتریان بیشتر آشنا شویم
همانطور که در جملات پیشین اشاره نمودیم، جمع آوری شماره موبایل مشتریان می تواند منجر به بهبود شرایط کسب و کار مشتریان شود. تجربه نشان داده است که امکان خرید از مغازه برای بار دوم یا سوم از سوی مشتری قدیمی وجود دارد. سوال مهمی که در این زمینه مطرح می شود این است که از کدام راهکار تبلیغاتی می توان جهت ترغیب مشتری به خرید مجدد و دریافت خدمات از کسب و کار مورد نظر استفاده نمود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۴۶:۲۷ توسط:فرشید باقری موضوع: نظرات (0)